Ліло та Стіч Lilo and Stitch Lilo Stitch брелок з героями мультфільмів, мультяшний брелок ПВХ
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вирушайте у захоплюючу пригоду разом з Ліло та Стічем!
Цей мультяшний брелок із ПВХ із зображенням улюблених героїв мультфільму "Ліло та Стіч" стане чудовим аксесуаром для вашого рюкзака, сумки або ключів.
Пориньте у світ дружби, веселощів та неймовірних пригод разом з цією яскравою та барвистий фігуркою.
Виконаний з любов'ю до деталей цей брелок приверне увагу як дітей, так і дорослих і стане чудовим подарунком для шанувальників мультфільму "Ліло і Стіч".
Додайте трохи чарівництва у своє життя з цим дивовижним брелоком!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shantou |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Бірюзовий |
| Форма | Фігурна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Вага в упаковці, кг | 0.050 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Висота в упаковці (см) | 7см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Ширина в упаковці (см) | 7см |
| Глибина в упаковці (см) | 1см |
- Ціна: 300 ₴













