Супер Маріо Луїджі Super Mario Luigi Зелений капелюх брелок на рюкзак, ключі
Особливості:
1. цей милий брелок виготовлений з ПВХ, а кільце для ключів виготовлено з високоякісного металу, який довговічний.
2. він стильний і текстурований, з яскравим декором і унікальним стилем. Це ідеальний подарунок для друзів або сім'ї на Новий рік, День Подяки, Різдво, випускний вечір і будь-яке свято.
3. легкий і компактний, цей брелок компактний, займає мало місця, зручний у використанні, його нелегко втратити.
4. Маленький і вишуканий брелок із підвіскою у вигляді мультяшної фігури дуже підходить як аксесуар для сумок, шкільних сумок і рюкзаків. Підходить для більшості автомобільних ключів, підходить для різних місць.
Розмір: 42*65 мм
Креативний брелок-підвіска стане прекрасним доповненням до вашого стилю.
Його можна використовувати як прикрасу на рюкзаку/сумці або для ключів.
Можна просто носити в руці. Ідеально на подарунок.
Дуже стильна мила дрібничка. Покупкою будете 100% задоволені!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shantou |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.035 |
| Висота в упаковці (см) | 7см |
| Глибина в упаковці (см) | 2см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина в упаковці (см) | 4см |
- Ціна: 300 ₴








